fbpx
emailpso@onko.com.pl facebook

Zdrowie to najważniejsza wartość, jaką ma człowiek.

 


 

Dbaj o zdrowie! Badaj się! Jedz zdrowo! – często słyszymy hasła, które mają na celu uświadomienie, jak ważna jest profilaktyka. Jednak w ilości informacji opublikowanych w Sieci czy w mediach trudno czasem rozpoznać, które z tych treści są rzetelne, a które są jedynie kolejną modną nowinką. Wiemy, że mamy dbać o aktywność fizyczną, zdrową dietę oraz pilnować kalendarza badań profilaktycznych. Ale czy to wszystko? Jednak, co zrobić w sytuacji, kiedy usłyszymy diagnozę? Nie zawsze te same zalecenia dla zdrowego człowieka mają zastosowanie u chorego. Kampania Życie ma znaczenie powstała z myślą, aby pomóc rozwiać wątpliwości i przekazać najważniejsze zasady utrzymania zdrowia.

Z wielką radością informujemy, że jako Polskie Stowarzyszenie Onkodietetyki rozpoczęliśmy działania w ramach naszej nowej kampanii Życie Ma Znaczenie.  

Planujemy nowe publikacje w formie broszur dotyczących profilaktyki chorób nowotworowych, które ukażą się zarówno w wersji cyfrowej, jak i papierowej. Naszym celem jest przekazanie rzetelnej, wiarygodnej i aktualnej wiedzy na temat prewencji nowotworów, ze szczególnym uwzględnieniem grup zwiększonego ryzyka nowotworowego tj. osób zmagających się z: 

Nasze Stowarzyszenie wraz ze Specjalistami z Centrum Onkodietetyki już niedługo opracuje i wyda 4 broszury informacyjne, które będą ważnym drogowskazem w profilaktyce nowotworów.  

Śledźcie naszą stronę www, a także media społecznościowe, gdzie będziemy na bieżąco informować o kolejnych akcjach związanych z kampanią #ŻycieMaZnaczenie.  

 


 

Jeśli prowadzisz firmę i chcesz zostać oficjalnym Partnerem Polskiego Stowarzyszenia Onkodietetyki, skontaktuj się z Zarządem, wysyłając wiadomość na adres e-email:

 

pso@onko.com.pl

 

Dołącz do nas i zmień postrzeganie raka w swoim otoczeniu.

Dołącz do nas >