fbpx
emailpso@onko.com.pl facebook

#WyGRAJzRakiem

#wyGRAJzRakiem to program dla wszystkich osób chorych onkologicznie w trakcie leczenia i na etapie diagnozy oraz dla osób, które zakończyły leczenie. W ramach programu każda osoba, która zgłosi się do Stowarzyszenia otrzyma voucher o wartości 300 zł na bezpłatną wizytę z onkodietetykiem i psychologiem onkologicznym. Voucher można zrealizować na dwa sposoby:

Podczas takiego spotkania każda osoba chora otrzyma indywidualne wsparcie specjalisty tj. onkodietetyka i psychologa.

Jak wygląda wsparcie Specjalistów?

W trakcie wizyty u onkodietetyka Pacjent będzie mógł porozmawiać o swoich nawykach żywieniowych oraz codziennych trudnościach związanych z odżywianiem. Każda osoba otrzyma realne wskazówki, które pozwolą zgładzić skutki uboczne terapii, czy też odpowiednio przygotować organizm na leczenie. Dodatkowo w przypadku realizacji vouchera stacjonarnie, każda osoba otrzyma również analizę składu ciała wykonywaną na analizatorze medycznym SECA mBCA515.

W trakcie wizyty u psychologa onkologicznego każdy Pacjent otrzyma wsparcie psychologiczne, podczas którego będzie mógł opowiedzieć o swoich uczuciach, emocjach i trudnościach. Psycholog wyjaśni także mechanizm powstawania nieodpowiednich nawyków i przekaże wskazówki, które pomogą lepiej radzić sobie z chorobą oraz leczeniem.

Aby otrzymać voucher, należy przejść na adres:  VOUCHER DLA OSOBY CHOREJ lub skontaktować się ze Stowarzyszeniem pod numerem telefonu: +48 531 299 885 lub mailowo: pso@onko.com.pl

Jak wygląda voucher?

Voucher możesz otrzymać w formie elektronicznej lub boxu prezentowego, w którym znajduje się:

 

Jak otrzymać Voucher na bezpłatne wizyty?

Bardzo prosimy o wejście na poniższy link: VOUCHER DLA OSÓB CHORYCH lub wypełnienie formularza:


    elektronicznie w formie e-voucherafizycznie w formie boxu prezentowego - Paczkomat Inpost

    #RakToTylkoRozdział

    Zostań Bohaterem – dołącz do naszej społeczności!

    Dołącz do nas >