fbpx
emailpso@onko.com.pl facebook

Szukajcie Serca Dla Zdrowia w swoich skrzynkach pocztowych!

Dziś bezpłatny rodzinny magazyn medyczny Serce dla Zdrowia został wysłany do skrzynek pocztowych w Bydgoszczy oraz Poznaniu. Gazetę wydaliśmy i wydrukowaliśmy dla Was tak, aby egzemplarz trafił do każdego gospodarstwa domowego, a także do Szpitali, urzędów i instytucji.

Niniejszy, bezpłatny magazyn medyczny został stworzony z myślą o zdrowiu całej rodziny. Swoją tematyką pismo obejmuje problemy zdrowotne oraz praktyczne wskazówki, które stanowić będą realną pomoc w codziennym życiu. W związku z powyższym, oczywistym staje się fakt, iż periodyk ten nie powstałby bez udziału ekspertów z różnych dziedzin, w tym lekarzy wielu specjalizacji. Posiadaną przez nich wiedzę, popartą wieloma latami doświadczenia, postanowiliśmy przekazywać Państwu w bardzo przystępnej formie, dokładając wszelkich starań, aby przedstawiane treści pod względem merytorycznym stanowiły wysokiej jakości wartość, która będzie nieustannie Państwa wspierać. Ponadto pragnę podkreślić, iż umieszczane w naszym magazynie treści będą kontynuowane, a tym samym rozszerzane o najaktualniejsze informacje w kolejnych numerach.

Zachęcamy do nadsyłania nurtujących Państwa pytań na adres: redaktor@onko.com.pl, a nasi Specjaliści odniosą się do nich w kolejnych numerach magazynu Serce dla Zdrowia.
Życzymy przyjemnej lektury!