fbpx
emailpso@onko.com.pl facebook

#RakToTylkoRozdział

#RakToTylkoRozdział to kampania społeczna, która pokazuje, że życie po raku istnieje i może być całkiem fajne. Stworzyliśmy to miejsce dla Ciebie, by zmienić przymusową „przerwę w normalności” w okazję do lepszego zrozumienia Twoich potrzeb, zdobycia mądrości, siły i nadziei, które realnie wzmocnią Twoje zdrowie.

Otrzymasz tutaj wsparcie, inspirację i cenne wskazówki jak lepiej radzić sobie z chorobą. Dołączysz do grona superbohaterów, którzy codzienną walką, wiarą i uporem udowadniają, że niezależnie od sytuacji można cieszyć się życiem i podwyższać jego jakość.

Poznasz prawdziwe historie osób, które przebyły z sukcesem tę trudną drogę. Dowiesz się jak działać, skąd wziąć energię, siłę i nadzieję, by coraz lepiej dbać o swoje zdrowie.

Na grupie wsparcia #MójZnakToRak (dołącz do grupy) pod opieką ekspertów (dietetyk onkologiczny, psycholog onkologiczny) nauczysz się, jak wzmacniać ciało i umysł. Wymienisz doświadczenia z innymi osobami chorymi. Wspólnie doświadczycie wzlotów i upadków, dzieląc się troskami, ale też świętując nawet drobne sukcesy.

Podziel się swoją historią i zostań bohaterem dla siebie i tych, którzy stracili nadzieję.

 


Zobacz przemiany

#RakToTylkoRozdział

Zostań Bohaterem – dołącz do naszej społeczności!

Dołącz do nas >