fbpx
emailpso@onko.com.pl facebook

#KochamSiebie

Nikt nie planuje ani nie spodziewa się tego, że pewnego dnia obudzi się bez włosów, czy blizną na ciele. Nikt nie spodziewa się, że choroba przewróci jego całe życie do góry nogami; jednak w sytuacji postawienia diagnozy potwierdzającej nowotwór wszystko staje się rzeczywistością, a rak krok po kroku obnażając poczucie własnej wartości, weryfikuje sposób, w jaki postrzegamy siebie.

Stąd też idea programu #KochamSiebie #ONbeauty, w ramach którego przeprowadzamy metamorfozy ciała i ducha dla kobiet, które wygrały walkę z rakiem lub pozostają w trakcie leczenia. Projekt #KochamSiebie ma na celu przywrócić wiarę w siebie i swoją kobiecość oraz pokazać, że rak i związane z nim problemy estetyczne nie eliminują z normalnego funkcjonowania w społeczeństwie.

Współpracę w ramach programu podejmują specjaliści: psychoonkolog, onkodietetyk, stylista fryzur, makeupistka, stylistyka/kreatorka wizerunku oraz studio filmowo-fotograficzne, które na koniec wydarzenia wykonuje sesje fotograficzne Uczestniczkom.

 

Zgłoś się do programu FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

 


Poznaj marki, które wspierają nasze działania, a przede wszystkim zapewniają wysokiej jakości produkty i usługi umożliwiające Ci realne zadbanie o własne potrzeby. Kochaj siebie i dbaj o siebie.

#RakToTylkoRozdział

Zostań Bohaterem – dołącz do naszej społeczności!

Dołącz do nas >