fbpx
emailpso@onko.com.pl facebook

PREHABILITACJA ONKOLOGICZNA

Koncepcja prehabilitacji onkologicznej powstała w celu poprawy jakości opieki świadczonej podczas prowadzonego procesu terapeutycznego

 

Polskie Stowarzyszenie Onkodietetyki wraz z Partnerami – markami Olimp oraz Oncoria uruchomiło ogólnopolski bezpłatny program wsparcia osób, które dopiero co otrzymały diagnozę nowotworu. W ramach terapii wspierających skupionych na prehabilitacji onkologicznej, czyli przygotowaniu pacjenta zarówno fizycznie jak i psychicznie, do podstawowego leczenia onkologicznego, finansujemy wizyty u onkodietetyka i psychologa onkologicznego. Program jest bezpłatny i realizowany na bardzo dużą skalę.

Pierwszy raz w Polsce i Europie udało się zorganizować tak szerokie działania, które z uwagi na powszechną dostępność oraz wykorzystując najnowsze technologie staje się realnym wsparciem dla tysięcy zdiagnozowanych Polaków. Razem zmieniamy oblicze leczenia onkologicznego w Polsce.

Dowiedz się więcej o roli prehabilitacji w leczeniu onkologicznym: Diagnoza RAK – co dalej? Prehabilitacja onkologiczna i jej rola w leczeniu przeciwnowotworowym.

 

Jesteś osobą, która właśnie usłyszała diagnozę? Skorzystaj ze wsparcia – zarejestruj się:


    elektronicznie w formie e-voucherafizycznie w formie boxu prezentowego - Paczkomat Inpost

     

     

    Oficjalni partnerzy programu PREHABILITACJA