fbpx
emailpso@onko.com.pl facebook

Nowy program wsparcia #RazemPokonamyRaka

Od dzisiaj rozpoczynamy nowy program wsparcia #RazemPokonamyRaka! Okres diagnozy, jak leczenia to czas trudny zarówno dla osoby chorej, jaki i jej bliskich. Dotychczasowy rytm życia zostaje zburzony. W takich momentach szczególnie należy pamiętać, że nie wolno pozwolić chorobie na to, by zdominowała naszą codzienność, dlatego też Polskie Stowarzyszenie Onkodietetyki postanowiło zapewnić wsparcie również dla bliskich i Opiekunów osób, u których zdiagnozowano chorobę nowotworową.

Program #RazemPokonamyRaka powstał z myślą o Opiekunach i bliskich, którzy wspierają na co dzień osobę chorą onkologicznie. W ramach programu każda osoba, która zgłosi się do nas, otrzyma Voucher o wartości 350 zł, który obejmuje 2 wizyt u psychologa onkologicznego w całości finansowane przez nasze Stowarzyszenie.

 

Ze wsparcia psychologa onkologicznego mogą skorzystać Opiekunowie i osoby bliskie. Voucher można zrealizować ONLINE lub stacjonarnie.

Voucher obejmuje 2 spotkania z psychologiem, każde spotkanie z psychologiem onkologicznym trwa 60 minut.

Podczas spotkania psycholog pomoże Ci odpowiedzieć m.in. na pytania:

PSO Voucher DLA BLISKICH na dwie bezpłatne wizyty z psychologiem w Centrum Onkodietetyki przeznaczony jest tylko dla Opiekunów i bliskich, które nie korzystały wcześniej ze wsparcia Specjalistów Centrum Onkodietetyki. Voucher przeznaczony jest do jednorazowego wykorzystania na jedną osobę. 

Jak otrzymać Voucher na bezpłatne wizyty? Bardzo prosimy o wejście na poniższy link: http://bit.ly/voucherDLABLISKICH 

W koszyku należy wpisać kod: RAZEM, aby wartość zamówienia wyniosła 0 zł.

Voucher możesz również odebrać wysyłając do nas wiadomość – pomożemy w procesie złożenia zamówienia.
Prosimy pamiętać o wyborze Paczkomatu, w przypadku innej formy wysyłki, prosimy o wiadomość
Skontaktuj się z nami: +48 531 299 885