fbpx
emailpso@onko.com.pl facebook

Misja & Wizja

Naszą misją jest poprawa jakości życia w chorobie nowotworowej. Wyznaczamy nowe trendy w opiece nad chorymi, którzy często są zagubieni i bezradni w chaosie sprzecznych informacji. Dlatego ułatwiamy dostęp do zweryfikowanej naukowo wiedzy oraz miejsc, usług i produktów w pełni odpowiadających unikalnym potrzebom osób chorych onkologicznie.

Mądre dbanie o zdrowie, wymaga wielowymiarowego wsparcia, które uwzględnia potrzeby fizjologiczne, psychologiczne oraz społeczne. Interdyscyplinarna pomoc wielu specjalistów poprawia jakość życia osób chorych i może wpływać na skuteczność leczenia. Stawiamy na dostęp do informacji oraz zmianę świadomości w podejściu do zdrowia i profilaktyki.

 

Nasza wizja to zmiana społecznego wizerunku raka z traumy burzącej świat osoby chorej, na rozdział – etap życia, który można przeżyć mądrze, z poczuciem wpływu, sensu i spełnienia.

Często choroba nowotworowa stygmatyzuje i jest postrzegana jako wyrok uniemożliwiający normalne funkcjonowanie we wszystkich sferach życia. Jednak dynamiczny postęp medycyny sprawia że coraz większa liczba terapii konwencjonalnych i wspierających przynosi pozytywne rezultaty. Dzięki temu nowotwór z choroby śmiertelnej, coraz częściej zmienia się w chorobę przewlekłą. Warto więc budować świadomość dotyczącą jakości życia w chorobie.

#RakToTylkoRozdział

Zostań Bohaterem – dołącz do naszej społeczności!

Dołącz do nas >