fbpx
emailpso@onko.com.pl facebook

Będąc naszym Partnerem realnie wpływasz na poprawę jakości życia osób z nowotworem i budujesz społeczną świadomość, że #RakToNieWyrok.

 


Polskie Stowarzyszenie Onkodietetyki (PSO) podejmuje wiele usystematyzowanych działań, aby realnie wspierać osoby z chorobą nowotworową w dbaniu o zdrowie fizyczne, psychiczne i społeczne. Ważnym elementem naszej działalności jest ułatwianie dostępu do sprawdzonych źródeł terapii uzupełniających leczenie podstawowe. Zapewniając wysokiej jakości usługi i produkty, chcemy tworzyć nowe drogi powrotu do pełni życia oraz mieć pozytywny wpływ na kształtowanie społecznej świadomości, że #RakToNieWyrok.

Zapraszamy do współpracy Firmy, Instytucje i Organizacje, które chcą wspierać nasze działania i razem z nami pragną budować społeczną świadomość. Angażując się w nasze projekty społeczne, możesz promować społeczną odpowiedzialność biznesu (CSR) swojej firmy.

Każda współpraca jest dla nas ważna i wyjątkowa, dlatego indywidualnie omawiamy formę współpracy z każdym z naszych Partnerów.

 


Jakie korzyści przyniesie wprowadzenie strategii odpowiedzialności przedsiębiorstwa?

Jeśli prowadzisz firmę i chcesz zostać oficjalnym Partnerem Polskiego Stowarzyszenia Onkodietetyki, skontaktuj się z Zarządem, wysyłając wiadomość na adres e-email:

 

pso@onko.com.pl

 

Dołącz do nas i zmień postrzeganie raka w swoim otoczeniu.

Dołącz do nas >